T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI İzmir İl Sağlık Müdürlüğü Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI İzmir İl Sağlık Müdürlüğü Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Uzman Diş Hekimleri

Güncelleme Tarihi: 29/05/2019

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı

Dr.Dt.Utku DEDE

Dr.Dt.Emine AKBAŞ

 • UZM.DT.EMİNE AKBAŞ.jpg

Endodonti Uzmanı

Uzm.Dt.Gizem AKYÜZ YAYGEL

 • UZM.DT. GİZEM AKYÜZ YAYGEL.jpg


Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu.Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde uzmanlığını yapmıştır.05.09.2016 yılından itibaren Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde Endodonti uzmanı olarak çalışmaktadır.

Uzm.Dt.İlknur KAŞIKÇI BİLGİ

 • UZM.DT. İLKNUR KAŞIKÇI BİLGİ.jpg


Uzm.Dt.Elif TEKİN

 • Uzm.Dt. Elif TEKİN.jpg


Ortodonti Uzmanı

Uzm.Dt.Batuhan GÜLLÜ

 • UZM.DT.Batuhan GÜLLÜ.jpg


03.09.1988 Ankara'nın Keçiören ilçesinde doğmuştur.Yükseklisansını Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde yapmıştır.Uzmanlığını Çukurova Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde yapmıştır.Çukurova Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde  Araştırma Görevlisi Olarak çalışmıştır.Halen Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde Ortodonti Diş Tedavi Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Uzm.Dt.Tuğçe ÖNER ALTAŞ

Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur.2018 yılından itibaren Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde Ortodonti Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

Pedodonti Uzmanı

Uzm.Dt.İlknur Azime MOĞULKOÇ

 • UZM.DT İLKNUR AZİME MOĞULKOÇ.jpg


Uzm.Dt.Berrin ÜNEK

 • UZM.DT.Berrin ÜNEK.jpg

09.12.1984 yılında doğmuştur.Lisans eğitimini Hacettepe Diş Hekimliği Fakültesinde tamamlamıştır.Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Anabilim Dalında Uzmanlığını tamamlamıştır.31 Mayıs 2016 tarihinden itibaren Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde Pedodonti Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Uzm.Dt.Ceren VARDAR GÜRLEK

 • UZM.DT.CEREN VARDAR GÜRLEK.jpg


22.04.1986 yılında Eskişehir'de doğmuştur.Mardin Mazıdağı İlçe Devlet Hastanesinde ve Eskişehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde çalışmıştır.Halen Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde Pedodonti Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Uzm.Dt.Hülya YILMAZ

Periodontoloji Uzmanı

Uzm.Dt.Ezgi ÇAVDAR

 • UZM.DT.EZGİ ÇAVDAR.jpg


Konya Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur.2012 yılından itibaren Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde Periodontoloji uzmanı olarak görev yapmaktadır.


Uzm.Dt.Çiğdem AKYOL

 • Uzm.Dt.Çiğdem AKYOL.jpg


04.08.1979 yılında Ankara'da doğmuştur.Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde Lisansüstü eğitimini tamamlamıştır.Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde Uzmanlığını tamamlamıştır.Bir süre özel muayenede görev yapmakta olduğu Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde görev hayatına devam etmiştir.

Protetik Diş Tedavisi Uzmanı


Uzm.Dt.Dilek ENHOŞ

 • Uzm.Dt. Dilek ENHOŞ.jpg


Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur.Konya Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde Uzmanlığını yapmıştır.2018 yılından itibaren Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde Protetik Diş Tedavi Uzmanı olarak görev yapmaktadır.


Restoratif Diş Tedavisi Uzmanı


Uzm.Dt.Didem AYDIN
 • UZM.DT.DİDEM AYDIN.jpg

27.04.1969 yılında Bilecik'te doğdu.1991 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini bitirdi.1997 yılında Connecticut Üniversitesinde ziyaretçi bilim insanı olarak bulundu.2000 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Diş Hastalıkları ve Tedavisi Anabilim dalında doktorasını tamamladı.2005 yılında Sağlık Bakanlığı Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde göreve başladı.Halen Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde Restoratif Diş Tedavisi Uzmanı olarak çalışmaktadır. 

Uzm.Dt.Betül AKA

 • UZM.DT.BETÜL AKA.jpg


02.04.1989 yılında Çorum'da doğmuştur.2006-2011 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde Lisansüstü yapmıştır.2012-2015 yılları arasında İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde Restoratif Diş Tedavisi AnaBilim Dalı Uzmanlığını yapmıştır.İstanbul Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde görev almıştır.Halen Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde Restoratif Diş Tedavi Uzmanı Olarak görev yapmaktadır.

Uzm.Dt.Çiğdem SÖZEN

Ağız Diş ve Çene Radyolojosi Uzmanı

Uzm.Dt.U.Emre KARATURGUT

 • EMRE KARATURGUT.jpeg


1977 yılında İstanbulda doğmuştur.İlk,orta,lise öğrenimini izmirde,Diş Hekimliği ve uzmanlık eğitimini Süleuman Demirel Üniversitesinde tamamlamıştır.2002 yılından bu yana kesintisiz olarak devlet hastanelesi ve ADSM de çalışmıştır.Evli ve bir çocuk babasıdır.